HÖRNSKÅP, med vitrinöverdel, 1900-talets senare hälft.

467288. HÖRNSKÅP, med vitrinöverdel, 1900-talets senare hälft.

Delbart.
Längd 75, hdjup 56, total höjd 223 cm.

Bruksslitage, mindre repor och stötmärken. Retuschering på nedre delens bakre hörn.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Delbart.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 521