SKÅL, på fot, glas, Erik Höglund, Boda, signerad.

467263. SKÅL, på fot, glas, Erik Höglund, Boda, signerad.

Skål på fot, övre diameter 18,5, höjd 22,5 cm
Signerad H851/185.

Repor, främst under skålens fot.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad H851/185.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 545