SPEGEL, Italien, 1900-talets andra hälft.

467259. SPEGEL, Italien, 1900-talets andra hälft.

Bronsfärgad. Höjd 80 cm, bredd 51 cm.

Smärre bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Smärre bruksslitage.

Antal besök: 590