SOFFA, 3-sits, Arne Norell, "Mexico", 1900-tal.

467254. SOFFA, 3-sits, Arne Norell, "Mexico", 1900-tal.

Längd 237 cm.
Höjd ca 75 cm.
Djup ca 90 cm.

Bruksslitage, smärre märken, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 237 cm.
Höjd ca 75 cm.
Djup ca 90 cm.

Antal besök: 693