SCHATULL, signerad N O Nilsson Askersund 1939.

467184. SCHATULL, signerad N O Nilsson Askersund 1939.

Längd 81 cm. Djup 47 cm. Höjd 50 cm. Intarsia.

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 575