SKULPTUR, sten, i form av sköldpadda, 1900-talets andra hälft.

467147. SKULPTUR, sten, i form av sköldpadda, 1900-talets andra hälft.

Inristad R120 på botten.

Längd 23,5 cm.
Bredd 12 cm.
Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Inristad R120 på botten.

Längd 23,5 cm.
Bredd 12 cm.
Höjd 9,5 cm.

Bruksslitage.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 1 282