RAGNAR SWAHN. OLJEMÅLNING på duk, signerad, 1900-talets första hälft.

467135. RAGNAR SWAHN. OLJEMÅLNING på duk, signerad, 1900-talets första hälft.

Kalmar slott, 45 x 64 cm.

Smärre krackelyr.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Gör en kostnadsfri värdering!

Kalmar slott, 45 x 64 cm.

Smärre krackelyr.

Ragnar Swahn (1882–1964)

Antal besök: 1 102