ALADÅBFORM med LOCK, koppar, troligen Frankrike, sent 1700-tal.

467125. ALADÅBFORM med LOCK, koppar, troligen Frankrike, sent 1700-tal.

Med två hänklar.
Totalhöjd 16,5 cm.
Diameter 22 cm.

Bruksslitage, en hänkeln böjd, skador, lagningar, anlupen.

Gör en kostnadsfri värdering!

Med två hänklar.
Totalhöjd 16,5 cm.
Diameter 22 cm.

Gästriklands Auktionskammare
Antal besök: 767