BÄNK, trä och textil, 1800-talets slut.

467123. BÄNK, trä och textil, 1800-talets slut.

Nationalromantisk stil, dekorerad med fyra lejon i profil, sits med blommor. Gavlarnas höjd 52 cm, längd 91,5 cm, djup 37 cm.

spricka på kortsidan, bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 380