YTTERFODER, 'Waldemarsuddekrukan' nr 3, Vitglaserat stengods, Prins Eugen, Gustavsberg.

467112. YTTERFODER, 'Waldemarsuddekrukan' nr 3, Vitglaserat stengods, Prins Eugen, Gustavsberg.

Kruka, höjd ca 13 cm, diameter överkant ca 25.5 cm, diameter botten ca 23.5 cm. Signerad.

Bruksslitage, fläckar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, fläckar.

Antal besök: 5 196