DRÄKTPLANSCHER, 22 st, litografiska, 1800-tal.

467091. DRÄKTPLANSCHER, 22 st, litografiska, 1800-tal.

Ramade. Lith. och tr. hos A.J. Salmson. Planschmått ca 45 x 35 cm.

Fläckar, missfärgningar, ej examinerade ur ram.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 630