BYRÅ OCH NATTBORD, 1950/60-tal.

46703. BYRÅ OCH NATTBORD, 1950/60-tal.

Teak, byrå med 3 lådor. Längd 65, bredd 36, höjd 60 cm.
Nattbord, längd 49, bredd 36, höjd 63 cm.

Bruksslitage, byrån med lagad fanerskada på fronten.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 799