SKÅP, Jugend, ca 1910.

SKÅP, Jugend, ca 1910.
46700. SKÅP, Jugend, ca 1910.

Ek, beslag och nyckelskyltar av mässing, glasad överdel, skåp och två lådor. Längd 120, bredd 50, höjd 190 cm.

Bruksslitage, ställvisa lackskador.

Gör en kostnadsfri värdering!
46700. SKÅP, Jugend, ca 1910.

Antal besök: 1 543