HALVMÅNEBORD, Danmark, 1800-talets andra hälft.

466987. HALVMÅNEBORD, Danmark, 1800-talets andra hälft.

Bredd 100 cm. Djup 48 cm. Höjd 80 cm.

Brukslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Brukslitage.

Antal besök: 570