HÖRNSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

466964. HÖRNSKÅP, jugend, tidigt 1900-tal.

Längd 115 cm
Bredd 78 cm
Höjd ca 213 cm.

Åldersslitage. Senare bemålning.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 115 cm
Bredd 78 cm
Höjd ca 213 cm.

Nyckel/nycklar finns.

Antal besök: 757