466887. PARTI BRIO, 10 delar, 1900-talets mitt till 1900-talets slut.
Föreställer hundar (taxar), varav två mjuka. Största hunden i trä, ca 20 cm i längdminsta hunden i trä, längd ca 10 cm.
Åldersrelaterat slitage av några av hundarna. Smärre bruksslitage. Se detaljbilder.