MATTA, rölakan, Ingegerd Silow.

466881. MATTA, rölakan, Ingegerd Silow.

Signerad. Ca 292 x 202 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Gör en kostnadsfri värdering!

Signerad. Ca 292 x 202 cm.

Slitage, fläckar, skador.

Antal besök: 642