VASER, ett par, Qianlong, Kina, 1800-tal.

466874. VASER, ett par, Qianlong, Kina, 1800-tal.

Vaser med målade figurscener.
Höjd 20 cm.

Åldersslitage.
Båda med lagningar.

Gör en kostnadsfri värdering!

Vaser med målade figurscener.
Höjd 20 cm.

Åldersslitage.
Båda med lagningar.

Antal besök: 513