POUL HUNDEVAD. Matgrupp, 7 delar, Danmark 1960-tal. Cites-intyg medföljer.

466802. POUL HUNDEVAD. Matgrupp, 7 delar, Danmark 1960-tal. Cites-intyg medföljer.

Jakaranda. Fyra stolar med genombruten rygg, lös stoppad sits. Sitthöjd 43 cm. Bord med två iläggsskivor à 55 cm vardera. Bordets diameter 115. Höjd 71 cm.

Bruksslitage. Repor. Märken. Senare omklädning.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 3 241