Vägghängd Leinbrock höjd 37 cm, 2 st KYM, 1 st Peugeot, 1 st BKF Mocca Stahlmahlwerk, 1 st Musterschutz Mutzig-Framont samt 3 st av okänt ursprung.
Slitage, skador förekommer.