DOCKOR, Norah Wellings Sailor Dolls, 2 stycken, Victoria Toy Works, 1900-talets första hälft.

466762. DOCKOR, Norah Wellings Sailor Dolls, 2 stycken, Victoria Toy Works, 1900-talets första hälft.

Längd 22 cm
Tillverkade för pansarkryssaren HMS Drottning Victoria.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 22 cm

Bruksslitage.

Limhamns Auktionsbyrå OLD
Antal besök: 1 450