BLOMSTERSPALJE samt PIEDESTAL, Bröderna Ahlqvist, 1900-talets andra del.

466734. BLOMSTERSPALJE samt PIEDESTAL, Bröderna Ahlqvist, 1900-talets andra del.

Trä och glas. Längd 76 cm, bredd 28 cm, Höjd 120 cm. Piedestalens mått: Höjd 50 cm. Diameter 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 1 883