TAKLAMPA med KUPOR, mässing, 1900-talets mitt.

466712. TAKLAMPA med KUPOR, mässing, 1900-talets mitt.

Höjd ca 62 cm.

Bruksslitage. nagg på kupor.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd ca 62 cm.

Bruksslitage. nagg på kupor.

Antal besök: 555