SPEGELBYRÅ, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

466699. SPEGELBYRÅ, ek, jugend, tidigt 1900-tal.

Höjd 188, bredd 101, djup 50 cm.

Bruksslitage, senare bemålad.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, senare bemålad.

Antal besök: 649