UNO VALLMAN. Solnedgång, olja på duk, signerad samt daterad 1952.

466666. UNO VALLMAN. Solnedgång, olja på duk, signerad samt daterad 1952.

Ej ramad.
Ca 46 x 61 cm.

Mindre fläckar.

Uno Vallman (1913–2004)

Gör en kostnadsfri värdering!

Ej ramad.
Ca 46 x 61 cm.

Mindre fläckar.

Uno Vallman (1913–2004)

Antal besök: 550