KANNOR, keramik, 1900-talets mitt, 2 st.

466656. KANNOR, keramik, 1900-talets mitt, 2 st.

I form av katter, Västtyskland, höjd med lock 22 cm.

någon krackelering på den ljusare.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 542