MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

46664. MÖBELPARTI, 4 delar, 1900-tal.

Stolar, Engelsk-stil, ek/röd skinnklädsel.
Bord, mässing. Höjd 54 cm.
Hallbänk, valnöt. Längd 99 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bord, mässing. Höjd 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 742