MATSALSSKÅP med VITRIN, rokokostil, 1900/2000-tal.

466613. MATSALSSKÅP med VITRIN, rokokostil, 1900/2000-tal.

Höjd 194 cm. Bredd 42 cm. Längd 100 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 214