KARL ERIK BILLESTRÖM. Stilleben, olja på duk, signerad.

466591. KARL ERIK BILLESTRÖM. Stilleben, olja på duk, signerad.

67 x 52 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

67 x 52 cm.

Antal besök: 882