SALONGSGRUPP, empire stil, 1900-tal.

466561. SALONGSGRUPP, empire stil, 1900-tal.

Salongsgrupp bestående av soffa, bord, två karmstolar samt två stolar.
Soffa: höjd 87 cm, längd 123 cm.
Bord: höjd 72 cm, diameter 57 cm.
Karmstolar: höjd 87 cm, bredd 59 cm.
Stolar: höjd 87 cm, bredd 44 cm.

Bruks samt åldersslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruks samt åldersslitage.

Antal besök: 729