MATBORD, vändbar skiva, 1950/50-tal.

466540. MATBORD, vändbar skiva, 1950/50-tal.

Lös vändabar skiva. Skivans ena sida med laminat. Skivans diameter 110 cm, bordets höjd 73,5 cm.

Slitage. Stötmärken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage. Stötmärken.

Antal besök: 1 795