SPEGEL, svärtad, delvis förgylld ram, 1900-talets början.

466440. SPEGEL, svärtad, delvis förgylld ram, 1900-talets början.

64 x 54 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

64 x 54 cm.

Bruksslitage.

Antal besök: 468