BYRÅ i gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

466427. BYRÅ i gustaviansk stil, 1900-talets andra hälft.

Byrå med marmorskiva och två lådor samt dekor i form av rutmönstrad intarsia, mittmedaljong med blomdekor och beslag
i mässing, höjd 74,5 cm, bredd 79 cm, djup 44 cm.

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Nycklar saknas.

Antal besök: 395