LISA LARSON. Figurin i stengods. "Johanna" ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg. Signerad.

466408. LISA LARSON. Figurin i stengods. "Johanna" ur serien "Larsons ungar". Gustavsberg. Signerad.

"Johanna", sittande flicka, höjd 15,5 cm
Signerad Johanna, made in Sweden Lisa L.
Ettikettmärkt Gustavsberg, Design Lisa Larson.

Bruksslitage, märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage, märken.

Antal besök: 669