VÅGAR, 2 st, järn/metall, 1900-tal.

466331. VÅGAR, 2 st, järn/metall, 1900-tal.

9 st vikter medföljer.
Köksvåg, Lindells, upp till 10 kg, totalhöjd ca 26 cm.
Balansvåg av järn, H. R. Lindell, upp till 10 kg, längd 53 cm.

Bruksslitage, rostanlupet, senare bemålning på balansvåg.

Gör en kostnadsfri värdering!

9 st vikter medföljer.

Antal besök: 758