APPLIQUER, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

466322. APPLIQUER, ett par, gustaviansk stil, 1900-tal.

Appliquer med vädurshuvud.
Höjd 34, bredd 25 cm.

Bruks samt åldersslitage.
En del saknas.

Gör en kostnadsfri värdering!

Appliquer med vädurshuvud.
Höjd 34, bredd 25 cm.

Bruks samt åldersslitage.
En del saknas.

Antal besök: 929