HELGE BÖTTCHER. Olja på duk, Interiörscen, signerad H Böttcher, daterad 1951.
466262. HELGE BÖTTCHER. Olja på duk, Interiörscen, signerad H Böttcher, daterad 1951.
45 x 37 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
45 x 37 cm.
Limhamns Auktionsbyrå OLD
1 808