LEKSAKER, 2 st, Brio, trä/metall, 1900-tal.

466247. LEKSAKER, 2 st, Brio, trä/metall, 1900-tal.

Hopsatta med snören, rörliga delar.
Pojke på trehjuling, höjd 16,5 cm.
Stående hund på sockel, totalhöjd ca 12 cm.

Bruksslitage, smärre färgsläpp, etikett borttagen från pojkens trehjuling.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 1 845