SOCKERSKÅL med lock, silver, rokokostil.

466117. SOCKERSKÅL med lock, silver, rokokostil.

Längd ca 16 cm. Höjd ca 14 cm. Märkt med kattfot samt 835. Totalt vikt ca 458 gram. Förgylld insida.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 590