MATSSALSGRUPP, 11 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

466113. MATSSALSGRUPP, 11 delar, gustaviansk stil, 1900-tal.

Bestående av bord och 10 stolar, bordets längd 200 bredd 110, höjd 74 cm, 3 iläggsskivor á 55 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 484