BORD SAMT STOLAR, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

466076. BORD SAMT STOLAR, vitmålad, gustaviansk stil, 1900-talets senare del.

Bord, 2 stolar samt 2 iläggsskivor. Bordets längd 140, bredd 100, höjd 73 cm. Skivornas bredd 55 cm.

Bruksslitage samt tygslitage på stolarna. Bordet går ej ihop jämnt.

Gör en kostnadsfri värdering!

Antal besök: 425