VÄGGLAMPOR, ett par, "Anna", Anna Ehrner för Ateljé Lyktan AB, 1900-tal.

466052. VÄGGLAMPOR, ett par, "Anna", Anna Ehrner för Ateljé Lyktan AB, 1900-tal.

Vägglampor med tyg uppspänt på stomme i bok
Längd 29, höjd 20 cm.

Smärre slitage, ej genomgångna.

Gör en kostnadsfri värdering!

Längd 29, höjd 20 cm.

Nyköpings Auktionsverk
Antal besök: 2 722