SERVISDELAR 15 st Granada, Rörstrand.

466035. SERVISDELAR 15 st Granada, Rörstrand.

Polykrom underglasyrdekor.
2 karotter/ stekpannor med lock
Karott med lock
runt fat
ovalt fat
uppläggningsfat
6 tallrikar.

en panna med invändig krackelyr och kantslitage
Bruksskick och ytslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Polykrom underglasyrdekor.
Karott med lock
runt fat
ovalt fat
uppläggningsfat
6 tallrikar.

Bruksskick och ytslitage.

Antal besök: 8 202