BOKHYLLA, Sven S Svensson & Son Nybro, 1900-talets mitt.

465991. BOKHYLLA, Sven S Svensson & Son Nybro, 1900-talets mitt.

Höjd 120 cm.
Bredd 110 cm.
Djup 27 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Höjd 120 cm.
Bredd 110 cm.
Djup 27 cm.

Bruksslitage, smärre märken.

Antal besök: 341