BUTLERSTRAY, engelsk stil, 1900-tal.

465987. BUTLERSTRAY, engelsk stil, 1900-tal.

Längd 122, bredd 90, höjd 47 cm.

Slitage, repor och märken.

Gör en kostnadsfri värdering!

Slitage, repor och märken.

Antal besök: 240