Stadsauktion Sundsvall
Konst
Grafik
BIRTHE WESSELHÖFT. Häst och ryttare, färglitografi, signerad och numrerad 33/300.
465933. BIRTHE WESSELHÖFT. Häst och ryttare, färglitografi, signerad och numrerad 33/300.
55 x 42 cm.
Gör en kostnadsfri värdering!
55 x 42 cm.
Stadsauktion Sundsvall
935