Stadsauktion Sundsvall
Keramik & Porslin
Europeiskt
FIGURIN, lergods, "Fotbollsspelare", Berit Ternell, Upsala Ekeby 1970-tal.
465928. FIGURIN, lergods, "Fotbollsspelare", Berit Ternell, Upsala Ekeby 1970-tal.
Höjd 20 cm.
Bruksslitage.
Gör en kostnadsfri värdering!
Höjd 20 cm.
Bruksslitage.
Stadsauktion Sundsvall
2 001