SKÅL PÅ FOT, glas, "Open Mind", signerad, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda.

465927. SKÅL PÅ FOT, glas, "Open Mind", signerad, Ulrica Hydman-Vallien, Kosta Boda.

Blåtonat glas med målad dekor av ansikte. Höjd 20 cm.

Bruksslitage.

Gör en kostnadsfri värdering!

Bruksslitage.

Antal besök: 6 812