POJKCYKEL, Crescent - Vasa, 7-växlad, 2000-tal.

465866. POJKCYKEL, Crescent - Vasa, 7-växlad, 2000-tal.

Ramhöjd stången 82 cm.
Hjuldiameter 23 tum.
Två nycklar.

Ej funktionstestad.
Bra däck, ej pumpade.
Sprucken sadel.
Erosion, slitage och smutsig.

Nyckel/nycklar finns.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ramhöjd stången 82 cm.
Hjuldiameter 23 tum.
Två nycklar.

Ej funktionstestad.
Bra däck, ej pumpade.
Sprucken sadel.
Erosion, slitage och smutsig.

Nyckel/nycklar finns.

Leiflers Auktionshus
Antal besök: 621