SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Den trojanska hästen " signerad.

465765. SVEN JONSSON. 1902-1981, färglitografi, " Den trojanska hästen " signerad.

Ur Strändernas svall
Upplaga 467, 37 provtryck
Tryckt på B.F.K Rives
64 x 54 cm.

Gör en kostnadsfri värdering!

Ur Strändernas svall
Upplaga 467, 37 provtryck
Tryckt på B.F.K Rives
64 x 54 cm.

Antal besök: 651